Feel The Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Feel The Magic

Пресъздаваме магическият свят от Хари Потър и развиваме собствената си история чрез него..Усетете магията и вие :)
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Библиотеката

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Тейлър Фокс
Admin
Тейлър Фокс


Брой мнения : 149
Join date : 02.01.2010

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeСъб Яну 09, 2010 9:56 pm

Библиотеката бе огромна.Книгите бяха най-различни,с учебна или разтоварваща функция-имаше от всички видове.В средата на кръга от огромни рафтове имаше меки кресла,малки масички и се оформяше нещо,като читалня.Забраненият отдел на библиотеката,обаче,бе един от най-привлекателните за учениците,но без разрешение от някой преподавател или директор,нямаха право да са в него..
Върнете се в началото Go down
https://feelthemagic.bulgarianforum.net
Аурора Суифт

Аурора Суифт


Брой мнения : 45
Join date : 09.01.2010

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeПет Яну 15, 2010 8:55 pm

Отново същата скука!Нищо ново, нито забавно...Аурора си умираше от скука, както винаги.Тъй като нямаше какво да прави, момичето влезе в огромната библиотека, и се запъти към един рафт.
Не и се четеше особено, но поне така щеше да убие времето.Слидеринката грабна една дебела книга.Не четеше особено написаното в нея, а по-точно Аурора си мислеше за разни неща.В този момент в библиотеката влезе едно момче.Аурора си падаше по готини момчета.Тя затръшна книгата, и се обърна към новодошлия.
-Здравей.Аз съм Аурора Суифт!-представи се Аурора.
[b]
Върнете се в началото Go down
Том Маккартни

Том Маккартни


Брой мнения : 10
Join date : 11.01.2010

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeПет Яну 15, 2010 9:03 pm

Том небрежно бе пъхнал ръце дълбоко в смъкнатите си дънки.Той завъртя очи,още при влизането му в библиотеката някакво момиче /никак лошо не изглеждащо на вид/ ,но просто поредната руса кукла,която бе видял в Хогуортс,му се представи.Момчето не искаше да е нелюбезно просто повърхностното й държание не го очуди,за него поне за сега-тя бе прочетена книга.
-Просто Том..-въздъхна отчаян той "Нима няма едно святстно момиче на този свят?!"-вътрешно си мислеше той и просто мина невярващо с поглед по нея..
Върнете се в началото Go down
Аурора Суифт

Аурора Суифт


Брой мнения : 45
Join date : 09.01.2010

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeПет Яну 15, 2010 9:12 pm

-А, да чух за теб.Том Маккартни, от Рейвънклоу.Аз съм от Слидерин-каза Аурора.
Тя седна на стола си,където четеше предишната си книга.Аурора се бе замислила за нещо.Изведнъж префектката се подсмихна злобничко.(Естествено нямаше друг начин за нейната усмивка).
Върнете се в началото Go down
Том Маккартни

Том Маккартни


Брой мнения : 10
Join date : 11.01.2010

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeПет Яну 15, 2010 9:21 pm

-Да от Рейвънклоу съм...И от къде чу за мен?Не знаех,че съм толкова известен..-каза надменно Том и издърпа един стол към себе си и седна срещу Слидеринката,със сигурност това перчене не му беше по вкуса,но щом се налагаше щеше да се държи достойно.Той издърпа от раницата си хвърчаща тетрадка,от която стърчаха хиляди парчета пергамент.Библиотекарката се зададе с книга и каза:
-Ето Том,това,което искаше..-той само кимна,жената му подаде пожълтялата от времето книга,а той я разтвори,както и тетрадката,намери точния абзац и започна да пише откъси от абзаците на книгата..
Върнете се в началото Go down
Аурора Суифт

Аурора Суифт


Брой мнения : 45
Join date : 09.01.2010

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeПет Яну 15, 2010 9:27 pm

-Хм..незнам за другите, аз разбирам за всички нови ученици.-каза Аурора.
Тя подпря главата си на едната ръка, взе една книга и започна бързо да записва всичко.
Слидеринката въздъхна.Личеше си - Том беше обект за нападане на момичета.И явно му бяха омръзнали.
-Е, как е?...Искам да кажа, как е да постоянно да ти се залепват момичета....-попита Аурора.
Върнете се в началото Go down
Том Маккартни

Том Маккартни


Брой мнения : 10
Join date : 11.01.2010

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeПет Яну 15, 2010 9:32 pm

-Никак не е приятно...И всички са ми еднообразни вече..Руси или чернокоси всички са ми до болка ясни..Не искам да имам нищо общо с такива повърхностни хора..Та те нямат мнение за нищо друго освен за това,как да се напудрят и да си направят прическата!Възмущавам се когато видя подобно същество някъде,било то в Лондон или тук..Работата е там,че такива-колкото ти душа иска,но истински жени не са останали почти никъде..Много е досадно да гледаш ухилената физиономия,чакаща само да те съблазни върху някоя руса кукла и да се отвращаваш с всяка секунда от това.-говореше без да я гледа в очите момчето и със свръх студен тон изричаше всяка дума.Просто не му се занимаваше с нищо..
Върнете се в началото Go down
Аурора Суифт

Аурора Суифт


Брой мнения : 45
Join date : 09.01.2010

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeПет Яну 15, 2010 9:37 pm

Аурора задраска една част от изречението, което бе записала на пергамента.
-Уау!Явно ти е много гадно!-вдигна вежди Аурора, и записа на ново изречението-Дано в Хогуортс да намериш ъмм истински жени, както се изрази ти!-слидеринката се изхихика.
След известно време, русокосата попита:
-Ти коя зодия си?Просто от любопитство...
Върнете се в началото Go down
Том Маккартни

Том Маккартни


Брой мнения : 10
Join date : 11.01.2010

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeПет Яну 15, 2010 9:44 pm

-Не че ми е гадно,не съм умрял за сега от това,че не съм гаджосан..-ухили се той и вметна-Но и не вярвам,че  тук ще има нещо по-различно..Всички са глезени лигли.
-Зодия Близнаци съм..-каза момчето и завъртя очи,като впи поглед в пергамента си и продължи да пише...
Върнете се в началото Go down
Аурора Суифт

Аурора Суифт


Брой мнения : 45
Join date : 09.01.2010

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeПет Яну 15, 2010 9:47 pm

-Мхм...аз съм Рак.-каза Аурора.
Тя имаше чувството, че Том се опитва да опише точно самата Аурора.Слидеринката стана от стола си, и си взе друга книга само, че за Трансфигурацията.Префектката заразлиства страниците, и изглеждаше леко отегчена.
Върнете се в началото Go down
Том Маккартни

Том Маккартни


Брой мнения : 10
Join date : 11.01.2010

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeПет Яну 15, 2010 9:53 pm

Том просто видя неприятното изражение,което доби Слидеринката след думите му и вметна:
-Но може и да греша,нали?-като се усмихна чаровно и впи поглед в очите й.След това го отмести от нея и отново го заби в книгата пред себе си.
-Ти като всички други ли си ,Аурора?-попита той с равен глас и продължи да пише без да я поглежда в очите..
Върнете се в началото Go down
Аурора Суифт

Аурора Суифт


Брой мнения : 45
Join date : 09.01.2010

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeПет Яну 15, 2010 9:57 pm

-Ъъ може да се каже...
Аурора отгърна на другата страница.
-Едва ли грешиш.-Суифт въздъхна-Повечето са еднакви...
Аурора май не знаеше какво да каже.Сякаш, че тя започваше да се променя.Когато с Кара бягаха от Плашещата върба, момичето изобщоне с еоплака за външния си вид, а си спасяваше живота.
Върнете се в началото Go down
Том Маккартни

Том Маккартни


Брой мнения : 10
Join date : 11.01.2010

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeНед Яну 17, 2010 11:45 am

-Искрено се надявам да не греша.-каза сухо той и сгъна пергаментите си на голямо руло.Пъхна ги в чантата си и се изправи.Погледна отново русокоската,която продължаваше да чете книгата си.
-Е,Аурора..Аз свърших,ако искаш някой път отново ще се видим...и ще се разходим!-ухили се той и сложи ръка зад тила си.Тръгна към изхода на библиотеката и върна книгата на библиотекарката,като й каза "Довиждане"  и се запъти към общатата стая..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Библиотеката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Feel The Magic :: Замъка :: Хогуортс :: Втори етаж-
Идете на: